Kopenhāgenas Tivolī parkā durvis vērs Ziemassvētku tirdziņš

Dānijas galvaspilsētā Kopenhāgenā piektdien, 14. novembrī durvis vērs tradicionālais Ziemassvētku tirdziņš Tivoli parkā.
Tirdziņš būs atvērts līdz pat 30.decembrim. Parka alejās izvietotajos krāsainajos stendos varēs iegādāties Ziemassvētku dāvanas un suvenīrus, savukārt bērni varēs doties izjādēs ar poniju. Tivoli ezera krastā tirdziņa apmeklētāju izklaidei būs krāsains gaismu šovs.
Līdz ar novembri Ziemassvētku noskaņas ienāk arī Kopenhāgenas ostas rajonā. Tur atrodas ainaviskais kanāls, kurā pietauvoti kuģīši. Tirdziņa norises laikā Jaunās ostas kvartālā notiek ielu teātra izrādes un tiek rīkotas izklaides bērniem.
Ziemassvētku tirdziņš ar roku darba suvenīru un citu izstrādājumu pilniem stendiem drīzumā sāks darbu arī Kopenhāgenas mākslinieku rajonā Kristiānijā.
Savukārt organiskās pārtikas cienītāji var apmeklēt saimniecību “Fuglebjergaard”, kas atrodas 45 minūšu braucienā uz ziemeļiem no Kopenhāgenas, jo tieši tur notiek Ziemassvētku tirdziņš, kurā tiek pārdoti tikai ekoloģiski tīri produkti, kā arī rādīts, kā top tradicionālās dāņu delikateses.

BNS